# MW-45-03-G-D-161-065
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** MW-45-03-G-D-161-065
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/mw-45-03-g-d-161-065
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/mw-45-03-g-d-161-065#rfq
- **Length:** 0.065" (1.651mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.039" (1.00mm)
- **Row Spacing:** 0.039" (1.00mm)