# MW-25-03-G-D-163-075-P
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** MW-25-03-G-D-163-075-P
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/mw-25-03-g-d-163-075-p
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/mw-25-03-g-d-163-075-p#rfq
- **Length:** 0.075" (1.905mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.039" (1.00mm)
- **Row Spacing:** 0.039" (1.00mm)