# MW-20-03-G-D-130-075
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** MW-20-03-G-D-130-075
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/mw-20-03-g-d-130-075
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/mw-20-03-g-d-130-075#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Black, Natural
- **Contact Finish:** Gold
- **Contact Finish Thickness:** 10.0碌in (0.25碌m)
- **Length:** 0.075" (1.905mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.039" (1.00mm)
- **Row Spacing:** 0.039" (1.00mm)