# MSH302548AH-1.8432MHZ-T3
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** MSH302548AH-1.8432MHZ-T3
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/msh302548ah-1-8432mhz-t3
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/msh302548ah-1-8432mhz-t3#rfq
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 14mA
- **Frequency:** 1.8432 MHz
- **Frequency Stability:** 卤25ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.051" (1.30mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -40°C ~ 85°C
- **Output:** HCMOS
- **Size:** 0.134" L x 0.106" W (3.40mm x 2.70mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 3.3V