# MRLS20-10-5-A
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** MRLS20-10-5-A
- **Manufacturer:** Reliance Precision Limited
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/mrls20-10-5-a
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/mrls20-10-5-a#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 1.024" (26.00mm) Length