# MOST41-18-A
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** MOST41-18-A
- **Manufacturer:** Ruland Manufacturing
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/most41-18-a
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/most41-18-a#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length