Part Number: MAAD-011021-TR0500 Manufacturer: MACOM Technology Solutions Category: RFIF and RFID Subcategory: Attenuators Product URL: https://distyparts.com/product/maad-011021-tr0500 RFQ URL: https://distyparts.com/product/maad-011021-tr0500#rfq Datasheet URL: https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/80/76/48/8076483-1465-MAAD-011021-SMB-ND.pdf Summary: MAAD-011021-TR0500 is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by MACOM Technology Solutions and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: MAAD-011021-TR0500 is a attenuators from MACOM Technology Solutions. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Attenuation Value: 31.5dB Frequency Range: 0 Hz ~ 30 GHz Impedance: 50 Ω Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: Yes Image Available: No Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/macom-technology-solutions Category Page: https://distyparts.com/category/rfif-and-rfid/attenuators Canonical URL: https://distyparts.com/product/maad-011021-tr0500