# M71-94-175-7641
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** M71-94-175-7641
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/m71-94-175-7641
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/m71-94-175-7641#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.08" (1.2mm ~ 2.0mm)