# M71-375-175-7641
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** M71-375-175-7641
- **Manufacturer:** Brady Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/m71-375-175-7641
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/m71-375-175-7641#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.32" (4.8mm ~ 8.1mm)