# M21-125-C-342-YL
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** M21-125-C-342-YL
- **Manufacturer:** Brady Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/m21-125-c-342-yl
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/m21-125-c-342-yl#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Black, Yellow
- **Label Size:** 0.13" W x 0.08" L (3.2mm x 2.1mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)