# M2006-02-693.4830
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** M2006-02-693.4830
- **Manufacturer:** Renesas
- **Category:** ClockTiming
- **Subcategory:** Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/m2006-02-693-4830
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/m2006-02-693-4830#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Differential:** Yes/Yes
- **Divider:** Yes/No
- **Frequency:** 693.483MHz
- **Input:** LVDS, LVPECL
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Number of Circuits:** 1
- **Operating Temperature:** 0°C ~ 70°C
- **Output:** LVPECL
- **PLL:** Yes
- **Ratio:** 2:2
- **Supplier Device Package:** 36-CLCC
- **Voltage:** 3.135V ~ 3.465V