# M-375-075-342
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** M-375-075-342
- **Manufacturer:** Brady Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/m-375-075-342
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/m-375-075-342#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Black, White
- **Label Size:** 0.75" W x 0.38" Dia (19.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)