# LJSL12-Y3-1
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** LJSL12-Y3-1
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ljsl12-y3-1
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ljsl12-y3-1#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Laser and Ink Jet Printers
- **Label Size:** 1.20" W x 2.67" L (30.5mm x 67.8mm); Cable O.D. 0.26" ~ 0.58" (6.6mm ~ 14.7mm)