# ISM95-6251AH-3.6864MHZ
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ISM95-6251AH-3.6864MHZ
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ism95-6251ah-3-6864mhz
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ism95-6251ah-3-6864mhz#rfq
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 20mA
- **Frequency:** 3.6864 MHz
- **Frequency Stability:** 卤25ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.039" (1.00mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -40°C ~ 85°C
- **Output:** CMOS
- **Size:** 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 2.5V