# HX-SCE-5K-3.2-50-S1-9
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** HX-SCE-5K-3.2-50-S1-9
- **Manufacturer:** TE Connectivity (Raychem)
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/hx-sce-5k-3-2-50-s1-9
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/hx-sce-5k-3-2-50-s1-9#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 0.125" x 1.97" (3.2mm x 50.0mm)