# HX-SCE-1K-19.0-50-S1-2
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** HX-SCE-1K-19.0-50-S1-2
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/hx-sce-1k-19-0-50-s1-2
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/hx-sce-1k-19-0-50-s1-2#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Red
- **Label Size:** 0.75" x 1.97" (19.0mm x 50.0mm)