# HX-SCE-1K-12.7-50-9
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** HX-SCE-1K-12.7-50-9
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/hx-sce-1k-12-7-50-9
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/hx-sce-1k-12-7-50-9#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/A1/05/29/A105298CT-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 0.50" x 1.97" (12.7mm x 50.0mm)