# HX-SCE-19.0-50-4
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** HX-SCE-19.0-50-4
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/hx-sce-19-0-50-4
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/hx-sce-19-0-50-4#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Yellow
- **Label Size:** 0.75" x 1.97" (19.0mm x 50.0mm)