# HW-05-13-G-D-600-140
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** HW-05-13-G-D-600-140
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/hw-05-13-g-d-600-140
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/hw-05-13-g-d-600-140#rfq
- **Length:** 0.140" (3.556mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)