# HW-05-11-L-D-625-126
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** HW-05-11-L-D-625-126
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/hw-05-11-l-d-625-126
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/hw-05-11-l-d-625-126#rfq
- **Length:** 0.126" (3.200mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)