# HTTMS-3/32-1.75-9
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** HTTMS-3/32-1.75-9
- **Manufacturer:** TE Connectivity (Raychem)
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/httms-3-32-1-75-9
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/httms-3-32-1-75-9#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 0.093" Dia x 1.75" (2.36mm x 44.45mm)