# HSCM-2400-0.390-YL
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** HSCM-2400-0.390-YL
- **Manufacturer:** Brady Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Markers
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/hscm-2400-0-390-yl
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/hscm-2400-0-390-yl#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Yellow
- **Legend:** Blank
- **Material:** Polyester, Polyurethane
- **Size:** 2.40" W x 0.39" L (61.0mm x 9.9mm)