# H200X240H1T
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** H200X240H1T
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/h200x240h1t
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/h200x240h1t#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/89/1365897-298-18433-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 2.00" W x 2.40" L (50.8mm x 61.0mm)