# H200X122H2T-2
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** H200X122H2T-2
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/h200x122h2t-2
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/h200x122h2t-2#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/91/1365917-298-21528-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Yellow
- **For Use With:** Thermal Transfer Printer
- **Label Size:** 2.00" x 1.22" (50.8mm x 31.0mm)