# H200X064H2T
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** H200X064H2T
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/h200x064h2t
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/h200x064h2t#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/94/1365942-298-21522-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Yellow
- **For Use With:** Thermal Transfer Printer
- **Label Size:** 2.00" x 0.64" (50.8mm x 16.3mm)