# H200X025F1T
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** H200X025F1T
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/h200x025f1t
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/h200x025f1t#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Thermal Transfer Printer
- **Label Size:** 2.00" x 0.25" (50.8mm x 6.4mm)