# H100X064H2T
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** H100X064H2T
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/h100x064h2t
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/h100x064h2t#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Yellow
- **For Use With:** Thermal Transfer Printer
- **Label Size:** 1.00" x 0.64" (25.4mm x 16.3mm)