# H100X034H1T-2
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** H100X034H1T-2
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/h100x034h1t-2
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/h100x034h1t-2#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Thermal Transfer Printer
- **Label Size:** 1.00" x 0.34" (25.4mm x 8.6mm)