# H075X025H1T
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** H075X025H1T
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/h075x025h1t
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/h075x025h1t#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/40/1365402-298-18396-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Thermal Transfer Printer
- **Label Size:** 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)