# H050X064H1T-B
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** H050X064H1T-B
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/h050x064h1t-b
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/h050x064h1t-b#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Thermal Transfer Printer
- **Label Size:** 0.50" x 0.64" (12.7mm x 16.3mm)