# GTM9000-800
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GTM9000-800
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gtm9000-800
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gtm9000-800#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.354" Dia x 31.496" L (9.00mm x 800.00mm)