# GTM4000-200
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GTM4000-200
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gtm4000-200
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gtm4000-200#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.157" Dia x 7.874" L (4.00mm x 200.00mm)