# GTM2000-100
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GTM2000-100
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gtm2000-100
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gtm2000-100#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.078" Dia x 11.811" L (2.00mm x 100.000mm)