# GTM10000-600
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GTM10000-600
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gtm10000-600
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gtm10000-600#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.393" Dia x 23.622" L (10.00mm x 600.00mm)