# GT3750-360
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GT3750-360
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gt3750-360
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gt3750-360#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.375" Dia x 36.000" L (9.52mm x 914.40mm)