# GT3125-50
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GT3125-50
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gt3125-50
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gt3125-50#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.312" Dia x 5.000" L (7.937mm x 127.00mm)