# GSR7500-100
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GSR7500-100
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gsr7500-100
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gsr7500-100#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.750" (19.50mm) Outer Diameter x 10.000" (254.00mm) Length