# GSM3999-600SC
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GSM3999-600SC
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gsm3999-600sc
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gsm3999-600sc#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.157" Dia x 23.622" L (3.99mm x 600.00mm)