# GS5000-480
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GS5000-480
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gs5000-480
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gs5000-480#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.500" Dia x 48.000" L (12.674mm x 1219.20mm)