# GS3747-75
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GS3747-75
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gs3747-75
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gs3747-75#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.374" Dia x 7.500" L (9.51mm x 190.50mm)