# GS1875-90
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GS1875-90
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gs1875-90
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gs1875-90#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.187" Dia x 9.000" L (4.74mm x 228.60mm)