# GS1875-60
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GS1875-60
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gs1875-60
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gs1875-60#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.187" Dia x 6.000" L (4.76mm x 152.40mm)