# GS1875-180
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GS1875-180
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gs1875-180
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gs1875-180#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.187" Dia x 18.000" L (4.76mm x 457.20mm)