# GS1250-90
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GS1250-90
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gs1250-90
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gs1250-90#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.125" Dia x 9.000" L (3.17mm x 228.60mm)