# GS1247-60
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GS1247-60
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gs1247-60
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gs1247-60#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 1.250" Dia x 60.000" L (31.76mm x 1524.00mm)