# GS0625-120
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GS0625-120
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gs0625-120
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gs0625-120#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.0625" Dia x 12.000" L (1.58mm x 304.80mm)