# GPM4000-900
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GPM4000-900
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gpm4000-900
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gpm4000-900#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.157" Dia x 35.433" L (4.00mm x 900.00mm)