# GPM3000-300
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GPM3000-300
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gpm3000-300
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gpm3000-300#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.118" Dia x 11.811" L (3.00mm x 300.00mm)