# GP3125-240
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GP3125-240
- **Manufacturer:** Ondrives.US Corp
- **Category:** Hardware, Fasteners, Accessories
- **Subcategory:** Structural, Motion Hardware
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gp3125-240
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gp3125-240#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.312" Dia x 24.000" L (7.93mm x 609.60mm)