# GP0937-60
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** GP0937-60
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/gp0937-60
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/gp0937-60#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Specifications:** 0.093" Dia x 6.000" L (2.37mm x 152.40mm)